فارسی | English


 

به سایت هیأت پزشکی ورزشی استان تهران خوش آمدید.            

   دوشنبه 19 آذر 1397


سال ۱۳۹۷، سال <<حمایت از کالای ایرانی>>
دوره های آموزشی


دوره پیشرفته چربی سوزی با فعالیت بدنی و مکمل های گیاهی

دوره آموزشی پیشرفته چربی سوزی با فعالیت بدنی و مکمل های گیاهی، ۹ اردیبهشت ماه به همت کمیته آموزش هیأت پزشکی ورزشی استان تهران برگزار شد.


برگزاری دوره پیشرفته چربی سوزی با فعالیت بدنی و مکمل های گیاهی

دوره پیشرفته چربی سوزی با فعالیت بدنی و مکمل های گیاهی، ۹ اردیبهشت ماه به همت کمیته آموزش هیأت پزشکی ورزشی استان تهران برگزار می شود.


برگزاری دوره مقدماتی چربی سوزی با فعالیت بدنی و مکمل های گیاهی

دوره مقدماتی چربی سوزی با فعالیت بدنی و مکمل های گیاهی، ۲۶ فرودین ماه به همت کمیته آموزش هیأت پزشکی ورزشی استان تهران برگزار می شود. آرشیو دوره های آموزشی


مطلب روز


فعالیت بدنی منظم یکی از مهم ترین مواردی است که می توانید برای سلامتی خود انجام دهید.

اگربه خاطر ترس از آسیب دیدن، در مورد اینکه فعال باشید و یا فعالیت بدنی خود را افزایش دهید مطمئن نیستید، خبر خوب این است که فعالیت های هوازی با شدت متوسط، مانند پیاده روی سریع، برای اکثر مردم به طور کلی ایمن است.


نگاهی بر سبک زندگی کم تحرک

سبک زندگی کم تحرک به عنوان نوعی شیوه زندگی تعریف می شود که فرد میزان فعالیت بدنی منظمی را انجام ندهد. درحالی که فقدان فعالیت بدنی، انجام ندادن توصیه های مرکز کنترل بیماری (CDC)،یعنی حداقل ۱۵۰ دقیقه تمرین متوسط و یا ۷۵ دقیقه تمرین با شدت بالا تعریف می شود.آمار بازديد


 

.


پایان دوره امدادگر ورزشی

دوره امدادگر ورزشی پنج شنبه ۷ تیرماه سال جاری هیأت پزشکی ورزشی استان تهران، به پایان رسید.
به گزارش روابط عمومی هیأت پزشکی ورزشی استان تهران، دوره امدادگر ورزشی پس از ۵ روز از تاریخ ۲ الی ۷ تیر ماه به پایان رسید.

در این دوره ۱۰ شرکت کننده آقا و ۸  شرکت کننده خانم حضور داشتند که در جریان دوره، دکتر تورج ملک محمدی در خصوص نقش و وظایف امدادگر ورزشی و مسئولیتها و مسائل قانونی، دکتر ساناز کبیری در مورد آسیب های اندام فوقانی و تحتانی، دکتر شاهین صالحی تعیین وضعیت سلامت، دکتر رسولی کارگاه تروما و مراقبت از زخم و تزریقات، دکتر غزالیان در مورد فیزیولوژی ورزشی، دکتر بهاره حسن میرزایی در خصوص شرایط محیطی و بیماریها در ورزش و استاتید دیگر نیز در خصوص احیا قلبی و مغزی و ریوی و اصول تغذیه اطلاعات مفیدی را در اختیار شرکت کنندگان قرار دادند.
لازم به ذکر است کارگاه عملی ۲ PRICE نیز توسط دکتر محمد حسین پورغریب ارائه شد.

تاريخ  ارسال:شنبه 9 تير 1397 - 08:45

کد:62749-1397

پيوندهاي مرتبطتازه هاي علمي


آگهي و تبليغاتنظرات و پيشنهاداتفرم خام ارزیابیپوستر دوره هاي آموزشي


کليه حقوق خبری و تصويری متعلق به هيات پزشكي ورزشي استان تهران می باشد.